آنچه رسانه‌های گروهی درباره‌ی ما می‌گویند

۱۶۱۱: اولین سامانه درخواست تاکسی آفلاین در ایران

نگاهی به خدمات ارائه‌شده‌ی ماکسیم به بهانه‌ی نمایش بیلبوردهای تبلیغاتی در سطح شهر تهران

سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور: برخی نافرمانی‌ها درمقابل قانون به‌زودی رفع خواهد شد.

سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور و دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه در بازدید از ماکسیم با تأکید بر اهمیت حفظ داده‌های کاربران از جذب سرمایه‌ی خارجی در شرایط فعلی کشور حمایت کرد و گفت: «استفاده‌ی صحیح از سرمایه‌گذاری خارجی ویژگی مثبت و مهم ماکسیم محسوب می‌شود چرا که علاوه بر ارزآوری، موجبات اشتغال بیشتر در کشور را فراهم می‌کند.»

نگاهی به قابلیت‌‌های جدید اپلیکیشن مخصوص رانندگان ماکسیم

تاکسی اینترنتی ماکسیم کار خود را از سال ۹۶ آغاز کرد؛ زمانی که اسنپ و تپ‌سی جای پایشان را در میان سرویس‌های درخواست آنلاین تاکسی محکم کرده بودند و کارپینو، سرویس متصل به تاکسی‌های سنتی به تصاحب بازار از دست شرکت‌های خصوصی می‌اندیشید.

چرا «ماکسیم» انتخاب مسافران است؟

افزایش چشمگیر تعداد مسافرانی که مشتاق به استفاده از تاکسی‌های آنلاین هستند از یک سو و بالا رفتن تعداد شرکت‌های فعال در این حوزه از سوی دیگر موجب رقابت هرچه بیشتر سامانه‌های حمل‌ونقل اینترنتی شده است.

فعال‌سازی تعرفه بانوان «ماکسیم» در ۶۴ شهر ایران

تعرفه بانوان ماکسیم که نخستین‌بار در شهر مقدس قم کار خود را آغاز کرد، هم‌اکنون در ۶۴ شهر کشور فعال است و بانوان می‌توانند از این امکان استفاده کنند.

آغاز همکاری «ماکسیم» با آژانس‌های مسافربری

هدف ماکسیم از حضور در شهرهای مختلف ایران ارائه خدمات ارزان به مسافران، افزایش درآمد رانندگان و ارائه خدمات نوین حمل‌ونقل شهری به صاحبان مشاغل فعال در این حوزه است و برنامه‌ریزی‌های بلندمدتی برای این بخش از فعالیت خود در نظر گرفته است.