سیاست حفظ حریم خصوصی شما

ما به اطلاعات شخصی و خصوصی شما احترام می‌گذاریم و از آن‌ها محافظت می‌کنیم .در این راستا جهت ارائه خدمات امن و ارج نهادن به اعتماد شما ، نهایت تلاش خود را در جهت حفظ اطلاعات و داده های شخصی شما به کار می گیریم و ضمن رعایت محرمانگی، حفاظت از اطلاعات شما در برابر دسترسی های غیرمجاز را نیز تضمین می‌نماییم.

بر همین اساس برخی از اقدامات صورت گرفته به شرح ذیل حضورتان ارائه می گردد:

  • اطلاعات شخصی شما صرفا برای برقراری ارتباط با شما جهت طی مراحل گزینش و استخدام در ماکسیم استفاده می‌شود. ما به هیچ‌وجه اطلاعات شخصی شما را در اختیار اشخاص دیگر قرار نخواهیم داد.

  • محرمانگی اطلاعات شخصی شما همواره اولویت اول ماست و این اطلاعات تنها بنابر وظایف قانونی محوله و یا با دستور رسمی از طرف مراجع قضایی و قانونی به طرف های ذیصلاح مورد تائید مراجع مذکور قابل ارائه است.

  • بخشی از اطلاعاتی که ماکسیم ذخیره می‌کند اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام، در سامانه ثبت می‌کنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره تلفن همراه، شماره تلفن ثابت، آدرس، آدرس پست الکترونیکی وسوابق شغلی و تحصیلی اطلاعاتی از این دست می‌باشد.

  • کارکنان ما در چارچوب تعهدات حرفه ای و وظایف قانونی محوله خود متعهد به رازداری، امانت داری و رعایت الزامات محرمانگی اطلاعات شخصی شما هستند.

  • ما خود را متعهد می دانیم تا در صورت هرگونه تغییر در الزامات مرتبط با حریم خصوصی اطلاعات و یا سایر الزامات امنیتی خط مشی موجود را به روزرسانی و از طریق سایت اینترنت در اختیار شما قرار دهیم، از این رو خواهشمندیم همواره آخرین نسخ موجود بر روی سایت را دریافت نمایید.

  • ما روی سیستم شما هیچ افزونه‌ای (کوکی )‌را برای شناسایی بعدی رایانه‌تان نصب نخواهیم کرد.

  • ما اطلاعات شخصی شما را، برای استخدام و همکاری ،از طریق فرم‌های مندرج در سایت https://taximaximjob.com/ir دریافت می‌کنیم. از ارسال اطلاعات شخصی خود به ایمیل یا پُرکردن فرم‌هایی خارج از سایت مذکور خودداری کنید.